Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 115" Дніпровської міської ради

 







Класна оцінка

Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Набір до 1-го класу 2018/2019 н.р.

      На виконання ч.ІІ р.1 п.3 пп.1  Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України  16.04.2018 р. № 367, до складу учнів перших класів КЗО "СШ №115 " ДМР зараховано (Наказ від.01.06.2018 року № 10-Р "Про зарахування до складу учнів 1-х класів школи"):

 

 

                  1 - А клас

 

 

1.

Бабок Павло Юрійович

2.

Балинський Олександр  Ігорович

3.

Блюденова  Аріна Дмитрівна

4.

Богуславець   Катерина Андріїна.

5.

Гах Дар‘я Олександрівна

6.

Горяна Поліна Володимирівна

7.

Грива Валентина Сергіївна

8.

Грива Володимир Костянтинович

9.

Дірявка  Валерія Євгеніївна

10.

Ємець Олександр Олександрович

11.

Карай Анна Михайлівна

12.

Кончученко Богдан Андрійович

13.

Крута  Поліна Олегівна

14.

Кудла   Єва Володимирівна

15.

Курмаєва Софія Олександрівна

16.

Лисенко Аліса Антонівна

17.

Лисенко  Катерина Артемівна

18.

Лопатка  Варвара Іванівна

19.

Мандрика  Ілона Олександрівна

20.

Мороз  Назар Вячеславович

21.

Приходько  Назар Олексійович

22.

Самохіна Сабріна Сергіївна

23.

Сиротченко Ілля Сергійович

24.

Сімоненко Маріанна Вадимівна

25.

Суховерхова   Орина  Олександрів.

26.

Ткач Артем Вячеславович

27.

Чумак Вероніка Юріївна

28.

Шмирега Ілля Артемович

 

1 - Б клас

  1.  

  Алексєєнко Аглая Андріївна

  1.  

  Андреєва Ангеліна Максимівна

  1.  

  Баранець Назар Олександрович
  1.  

   Бірсан Марія Михайлівна

  1.  

  Богданова Кіра Андріївна

  1.  

  Гарбузюк Вероніка

  1.  

  Гармаш Ніколь Сергіївна

  1.  

  Батс Давид Анілович

  1.  

  Заскока Ніка Олегівна

  1.  

  Звенигородська Єва Андріївна

  1.  

  Кармазін Георгій Костянтинович

  1.  

  Кармазіна Орина Іллівна

  1.  

  Кислиця Максим Сергійович

  1.  

  Кислиця Сергій Сергійович

  1.  

  Ковякін Ярослав Сергійович

  1.  

  Кононенко Вікторія Іванівна

  1.  

  Крикля Олександр Андрійович

  1.  

  Кударенко Іван Михайлович

  1.  

  Мантула Артем Романович

  1.  

  Мірошниченко Поліна Едуардівна

  1.  

  Немога Поліна Сергіївна

  1.  

  Непочатих Роберт Сергійович

  1.  

  Пеня Софія Володимирівна

  1.  

  Рибалка Нікіта Анатолійович

  1.  

  Рогозінська Вероніка Максимівна

  1.  

  Темченко Анастасія Григорівна

  1.  

  Толкачова Каміла Владиславівна

  1.  

  Шведун Анастасія Віталіївна

  1.  

  Шпак Сергій Сергійович 

         1 - В клас

  1.  

Баранець Олександр Віталійович

  1.  

Бойчук Катерина Дмитрівна

  1.  

Бондаренко Владислав Сергійович

  1.  

Бортников  Іван Леонідович

  1.  

Войтович Злата Олександрівна

  1.  

Горяна Каріна Олексіївна

  1.  

Гура Кирило Андрійович

  1.  

Жилка Каміла Віталіївна

  1.  

Дмитрюк Михайло Васильович

  1.  

Каплун Анна Олександрівна

  1.  

Карпусенко Гліб Вадимович

  1.  

Карпенко Іван Владиславович

  1.  

Качаліч Ігор Ігорович

  1.  

Кириченко Марія Станіславівна

  1.  

Корнієнко Михайло Валентинович

  1.  

Крупеня Анна Максимівна

  1.  

Кучер Софія Володимирівна

  1.  

Мандрика Марія Вікторівна

  1.  

Мищенко Артем Олександрович

  1.  

Носенко Марк Сергійович

  1.  

П’ятниця Михайло Ілліч

  1.  

Репан Анна Вікторівна

  1.  

Романченко Микита Олексійович

  1.  

Синдєєв Данило

  1.  

Суворов Данііл Вячеславович

  1.  

Ушпик Богдан Олександрович

  1.  

Філатов Єгор Максимович

  1.  

Хребто Ангеліна Євгенівна

  1.  

Чабаненко Марія Вікторівна

 

 

Список вулиць мікрорайону КЗО "СШ № 115" ДМР
ВУЛИЦІ:                                                                   

 

1. Арктична,                                         1 - 79,  2 - 80

2. Водопровідна,                               1 - 141, 2 - 80

3. Заярська,                                         1 - 59

4. Казахстанська,                                1 - 145,2 - 146

5. Мінусинська,                                   1 - 175,2 - 212

6. Передова,                                       313 - 515, 400 - 610

7. Тайгова,                                          1 - 73, 2 - 74

8. Гуртова,                                          1 - 33, 2 - 78

9. Інгульська (Кіровоградська),    113 - 147, 290-б - 316

10. Робесп'єра                                    від 30 - до кінця, від 45 - до кінця

ПРОВУЛКИ:

 

1. Арктичний

2. Балканський,                                 2 - 56

3. Водопровідний,                           1 - 36

4. Казахстанський,                            1 - 36

5. Мінусинський                                 1 - 68

6. Окопний,                                        1 - 23, 25, 1- 34, 36

7. Тайговий

8. Снайперський

 

9. Шатурський