Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 115" Дніпровської міської ради

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Набір до 1-го класу 2020/2021 н.р.

   З метою запобігання  поширенню на території міста Дніпра коронавірусної інфекції COVID-19, в КЗО «Спеціалізована школа № 115» ДМР запроваджено гнучкий режим приймання документів для зарахування дітей до 1-х класів з 06.04.2020р.   Подати документи можна

 Зареєструвавшись на сайті «Електронна реєстрація в заклади загальної середньої освіти».           https ://school.isuo.org/    

Покрокова інструкція електронної реєстрації в ЗЗСО. Інструкція для батьків.

Приймання оригіналів документів для зарахування дітей до 1-их класів, визначених Порядком зарахування, буде здійснено  після припинення карантину протягом місяця.

Документи приймаються згідно  ПОРЯДКУ зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти

Необхідні документи для зарахування  до 1 класу

  • заява одного з батьків (або законних представників) про прийом дитини до школи на ім'я директора школи;
  • копія свідоцтва про народження дитини;
  • медична довідка встановленого зразка (форма 086-1/о "Довідка учня загальноосвітнього навчального закладу про результати обов'язкового медичного профілактичного огляду");
  • будь-який документ, що підтверджує місце проживання дитини, або довідка про реєстрацію місця проживання дитини або одного з його батьків, або законних представників.
  • Зарахування дитини з особливими освітніми потребами в інклюзивний  клас проводиться на підставі висновку про комплексну психолого-педагогічну оцінку розвитку дитини або виписки з протоколу засідання психолого-медико-педагогічної консультації.                                                                                            Список  мікрорайону КЗО "СШ № 115" ДМР
        вулиці:                                                                   

1. Арктична 1 - 79,   2 - 80

2. Водопровідна 1 - 141, 2 - 80

3. Заярська  1 - 59

4. Казахстанська  1 - 145,  2 - 146

5. Мінусинська 1 - 175,  2 - 212

6. Передова  313 - 515, 400 - 610

7. Тайгова  1 - 73, 2 - 74

8. Гуртова  1 - 33, 2 - 78

9. Інгульська (Кіровоградська)  113 - 147, 290-б - 316

10. Робесп'єра  від 30 - до кінця, від 45 - до кінця

11. Дубовика

     провулки: 

1. Арктичний

2. Балканський 2 - 56

3. Водопровідний 1 - 36

4. Казахстанський 1 - 36

5. Мінусинський  1 - 68

6. Окопний  1 - 23, 25, 1- 34, 36

7. Тайговий

8. Снайперський

9. Шатурський

10. Шефський

На виконання Закону України "Про освіту",

згідно до Положення "Про порядок зарахування, відрахування та переведення учнів державних та комунальних закладів освіти

для здобуття повної загальної освіти", 

наказу по школі від 30.06.2020 №48

"Про зарахування до складу учнів 1-х класів"

30 червня 2020 року

зараховані до 1-х класів 2020/2021 н.р. наступні діти:

                                         

1-А клас

1-Б клас

               1-В клас

  1.  

Большаков

Алейніков

Алєксєєнко

  1.  

Гауке

Байбуз

Більчук

  1.  

Герасименко

Бережний

Вавричук

  1.  

Горбатенко

Білий

Ватченко

  1.  

Гринько

Білоконь

Ворошило

  1.  

Гринько

Бортніков

Гемай

  1.  

Єрофеєва

Віцентій

Герасименко

  1.  

Жданов

Вовк

Головач

  1.  

Жильцов

Гармаш

Гриценко

  1.  

Журавльов

Голенко

Гужва

  1.  

Завертяєв

Дудурич

Захарчук

  1.  

Кармазіна

Кирпа

Король

  1.  

Кірясова

Клочкова

Кудлай

  1.  

Кісіль

Книш

Марнопольська

  1.  

Клименко

Коваль

Матейчук

  1.  

Кривощокова

Кордіна

Матюкевич

  1.  

Онищенко

Литвинов

Михайлець

  1.  

Онищенко

Литовченко

Пащенко

  1.  

Оцикевич

Лопатка

Рожков

  1.  

Савченко

Міглей

Сосновський

  1.  

Скрипченко

Орлов

Усенко

  1.  

Стадник

Рибалка

Федорук

  1.  

Фадєєва

Сидорчук

Фоменко

  1.  

Фоменко

Ткаченко

Чередник

  1.  

Чайка

Третьякова

Шабала

  1.  

Чухмара

Чухмара

Шмаков

  1.  

Шкарлат

Шеремет

 
  1.  
 

Яценко