Комунальний заклад освіти "Спеціалізована школа № 115" Дніпровської міської ради

 






Міністерство oсвіти і науки, молоді та спорту України

Дистанційна освіта на Класній оцінці
Педагогічна преса Національна дитяча гаряча лінія

Навчальний процес

 

ЗАТВЕРДЖЕНО

директор

Комунального   закладу освіти

«Спеціалізована школа № 115»

Дніпровської міської ради

______________Н.А. Вакуленко

 

РЕЖИМ РОБОТИ

Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа № 115»

Дніпровської міської ради

 

  1. На виконання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 30.07.2020 №42 «Про затвердження Тимчасових  рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах освіти в період карантину в зв’язку з поширенням короновірусної хвороби (COVID - 19)» структура 2020/2021 навчального року встановлюється школою відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України. Навчальний рік розпочинається 1 вересня святом – День знань.
  2. Затвердити режим роботи школи в І зміну.
  3. Навчальний процес організувати за 5-ти денним тижневим режимом занять:
    1. прийом учнів 1-4 класів з 08:10 до 08:25, учнів 5-11 класів з 08.30 до 08.45.
    2. початок занять о 08:30 (1 - 4 класи), 08.50 (5 – 11 класи).
    3. явка чергового адміністратора, чергового вчителя 08:00
    4. явка вчителів, в яких за розкладом занять 1 урок, о 08:10
  4. Встановити таку тривалість уроків:
  • у 1-х класах – 35 хвилин;
  • у 2-4-х класах – 40 хвилин;
  • у 5-11-х класах – 45 хвилин
  1. У розкладі занять на 2020/2021 навчальний рік передбачено змішаний розклад - різний початок та закінчення занять (перерв) для різних класів.

 

Розклад дзвінків

1-х класи

Вхід у школу

8:10 – 8:25

1 урок

8:30-9:05

                         Перерва

9:05-9:20

2 урок

9:20-9:55

                         Перерва

9:55-10:15

3 урок

10:15-10:50

                         Перерва

10:50-11:10

4 урок

11:10-11:45

                         Перерва

11:45-12:00

5 урок

12:00-12:35

                        Перерва

12:35-12:45

 

 

2-4 класи

Вхід у школу

8:10 – 8:25

1 урок

8:30-9:10

                       Перерва

9:10 - 9:25

2 урок

9:25 -10:05

                       Перерва

10:05-10:25

3 урок

10:25-11:05

                       Перерва

11:05-11:25

4 урок

11:25-12:05

                       Перерва

12:05-12:20

5 урок

12:20-13:00

                       Перерва

13:00-13:10

6 урок

13:10-13:50

                       Перерва

13:50-14.00

 

 

 

Паралель 5-11 класи

Вхід у школу

8:30 – 8:45

1 урок

8:50-9:35

                       Перерва

9:35-9:55

2 урок

9:55-10:40

                       Перерва

10:40-11:00

3 урок

11:00-11:45

                       Перерва

11:45-12:05

4 урок

12:05-12:50

                       Перерва

12:50-13:05

5 урок

13:05-13:50

                        Перерва

13:50-14:00

6 урок

14:00-14:45

                       Перерва

14:45-14:55

7 урок

14:55-15:40

 

  1. Навчальні заняття організувати за семестровою системою:

І семестр – з 1 вересня по 24 грудня 2020 року

ІІ семестр – з 11 січня по 28 травня 2021 року

  1. Протягом навчального року провести канікули в такі терміни:

Осінні – з 26 жовтня по 01 листопада;

Зимові – з 25 грудня по 10 січня;

Весняні – з 22 березня по 28 березня;

  1. Вручення документів про освіту:

Для випускників 9-х класів – 15 червня;

Для випускників 11 класу – 27 червня.

  1. Розклад роботи факультативів встановлюється через 30 хв. Після закінчення останнього уроку в класі.

 

 

 

Розклад проведення факультативних та індивідуальних занять

Назва факультативу

П.І.Б. вчителя

Клас

День

тижня

Час

проведення

Кабінет

Математичний калейдоскоп

Василевська С.В.

5-А

п’ятниця

 

14.20-15.05

 

№ 51

5-Б

понеділок

14.20-15.05

Математичний калейдоскоп

Медяна Н.В.

6-А

/середа

знаменник 15.30-16.15

 

 

  № 52

6-Б

середа/

чисельник 15.30-16.15

6-В

понеділок/

чисельник 15.30-16.15

За лаштунками шкільної математики

Медяна Н.В.

7-А

вівторок

15.30-16.15

№ 52

Василевська С.В.

7-Б

вівторок

15.30-16.15

№ 51

9-А

вівторок

16.10-16.55

Гонтар Т.Ю.

7-В

понеділок

15.30-16.15

№ 45

8-А

/середа

знаменник 16.10-16.55

8-Б

середа/

чисельник 16.10-16.55

9-Б

вівторок

16.10-16.55

Модуль числа

Василевська С.В.

 

10

середа

16.10-16.55

 

№ 51

11

п’ятниця

16.10-16.55

 

Я-моє здоров’я, моє життя

Грива В.В.

5-А

середа

14.20-15.05

№ 59

5-Б

п’ятниця

 

14.20-15.05

Уроки з охорони довкілля

Кучер І.М.

6-А

понеділок

15.30-16.15

№ 59

6-Б

вівторок

15.30-16.15

6-В

середа

15.30-16.15

 

Охорона тварин

Грива В.В.

8-А

середа/

чисельник 16.10-16.55

№ 59

8-Б

/середа

знаменник 16.10-16.55

Російська мова

Гаркуша Н.Ф.

10

четвер

16.10-16.55

№ 24

Казка як епічний жанр

Вакуленко Н.А.

5-А

понеділок

14.20-15.05

№ 22

5-Б

вівторок

14.20-15.05

Звичаї та обряди українського народу в контексті художньої літератури

Тарануха М.А.

8-А

понеділок

15.30-16.15

№ 25

8-Б

четвер

15.30-16.15

Індивідуальні консультації з англійської мови

Корольова С.С.

5-А

/четвер

знаменник 14.20-15.05

№ 51

5-Б

/середа

знаменник 14.20-15.05

7-А

/четвер

знаменник 15.30-16.15

7-Б

четвер/

чисельник 15.30-16.15

7-В

/середа

знаменник 15.30-16.15

10

понеділок/

чисельник 16.10-16.55

11

вівторок/

чисельник 16.10-16.55

 

Індивідуальні консультації з біології

Кучер І.М.

11

середа

16.10-16.55

№ 59

Індивідуальні консультації з географії

Баглай А.С.

11

/вівторок

знаменник 16.10-16.55

№ 61

 

  1. Робота секцій – 15.00 – 21.00
  2. Робота ГПД – 12.00 – 18.00

 

  1. Приймання їжі учнями визначається в такий час:

     У їдальні Комунального закладу освіти «Спеціалізована школа №115» Дніпровської міської ради передбачено 176 посадочних місць для здобувачів освіти. Дотримано санітарні норми (не менше 1,5 метра) між столами. За столом одночасно прийматимуть їжу 4 учні.(на виконання Постанови головного державного санітарного лікаря України від 22.08.2020 №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв'язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)».

 

Графік  харчування

 

Паралель

К-ть учнів

Години харчування

1

1­-А, 1-Б, 1-В

85

9:05- 9:20

2

2­-А, 2-Б, 2-В

80

9:10-9:25

3

3­-А, 3-Б, 3-В, 4-А, 4-Б

158

10:05-10:25

4

5-А, 5-Б, 5-В, 6-А, 6-Б, 6-В

138

10:40-11:00

5

7-А, 7-Б, 7-В, 8-А, 8-Б

137

11:45-12:05

6

9-А, 9-Б, 10, 11

116

12:50-13:05

7

ГПД 1 клас

30

13:20-13:35

8

ГПД 2 клас

30

13:20-13:35

9

ГПД 3-4 клас

30

13:50-14:10

  1. Засідання:(за потреби в режимі онлайн)
  • Педради – 4 рази на рік (четвер 15.10 – 17.00)
  • Шкільні методичні об'єднання – 4 рази на рік (15.00 – 16.30)
  • Методична рада школи – 1 раз на 2 місяці (середа 15.00 – 16.30)
  • Нарада при директорові – четвер (15.10 – 16.30)
  • Батьківські збори – 1 раз на 2 місяці (18.00 – 19.00)
  • Піклувальна рада – 4 рази на рік (17.00 – 18.00 п'ятниця)
  • Батьківськарада школи та класів – 4 рази на рік (17.00 – 18.00 п'ятниця)
  • Рада школи – 4 рази на рік (15.00 – 16.00 четвер)
  1. Режим роботи медичного пункту:

Понеділок – п’ятниця з 08.00 до 16.00

  1. Режим роботи бібліотеки:

з 08.00 до 17.00

обідня перерва 12.00 – 13.00

  1. Графік роботи психолога:

Понеділок - четвер – з 08.30 до 16.30

  1. Встановлений час роботи адміністратора:

з05.30 до 22.00

ГРАФІК

чергування вчителів

 

І ПОВЕРХ

І БЛОК

   П      Чернікова Л.С.

В       Желіба О.В.

 С       Віцентій В.М.

 Ч       Шмирега О.І.

П      Віцентій В.М.

 

І ПОВЕРХ

ВЕСТИБЮЛЬ

Болдирєва Т.Ф.

Антонюк О.С.

Болдирєва Т.Ф.

Костенко В.В.

Недошита І.В.

 

І ПОВЕРХ

ІІІ БЛОК

Кучер О.В./ Тимофієва О.В.

Тимофієва О.В./ Кучер О.В.

Гонтар Т.Ю./ Кучер О.В.

Гонтар Т.Ю. / Макеров В.Ф.

Макеров В.Ф./ Антонюк О.С.        

 

ІІ ПОВЕРХ

І БЛОК

П      Пишкіна Н.В.

      В       Звірко Т.О.        

     С       Антоненко І.В.   

Ч       Круглова С.В.

   П      Сухаренко О.М. 

 

ІІ ПОВЕРХ

ІІ БЛОК

Тягло С.Л.

Тягло С.Л.

Костенко В.В.

Медяна Н.В.

Тягло С.Л.

 

ІІ ПОВЕРХ

ІІІ БЛОК

Тарануха М.А./Онищенко Л.Д

Гаркуша Н.Ф./Крохмаль Л.І.

Губаренко І.А./Гаркуша Н.Ф.

Тарануха М.А. /Крохмаль Л.І.

Губаренко І.А./Онищенко Л.Д

 

ІІІ ПОВЕРХ

І БЛОК

    П      Баглай А.С.        

В       Кугно Н.В.

С       Корольова С.С

    Ч       Баглай А.С.        

П      Корольова С.С. 

 

ІІІ ПОВЕРХ

ІІ БЛОК

Уславцев Г.В.

Довженко А.Г.

Уславцев Г.В.

Довженко А.Г.

Медяна Н.В.

 

ІІІ ПОВЕРХ

ІІІ БЛОК

Жукова О.О./Василевська С.В.

Василевська С.В./Жукова О.О.

Комиза О.В./Франчук І.І.

Утєшева Г.В./ Комиза О.В.

Утєшева Г.В./ Франчук І.І.